Косівщина налагоджує партнерство з Луганщиною

21 червня 2018 року стало особливим днем в календарі для двох районів із Заходу та Сходу нашої держави: під час ІІІ Форуму місцевого розвитку у місті Трускавці Львівської області підписано трьохсторонній Меморандум про співпрацю між Косівською районною радою Івано-Франківської області, Попаснянською районною державною адміністрацією Луганської області та Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

Меморандум підписали голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, голова Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області Сергій Шакун та виконавча директорка АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин.

Метою цього трьохстороннього Меморандуму є об’єднання зусиль та налагодження співпраці у сферах спільної зацікавленості: економіки та інвестицій; туризму; енергозбереження; охорони навколишнього середовища, освіти і науки, культури та спорту; охорони здоров’я; соціального захисту населення; розвитку місцевого самоврядування та ініціатив територіальних громад тощо.

Сторони взяли на себе зобов’язання всебічно сприяти досягненню головної мети задекларованих у Меморандумі намірів – забезпечення сталого розвитку територіальних громад Прикарпаття та Луганщини, підтримки патріотичного і волонтерського рухів, пропагування ідей єдності та цілісності Української держави.

Косівська районна рада стала першою серед представницьких органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області (після Івано-Франківської міської ради), яка налагодила партнерські відносини з Луганщиною.

З 4-ї хвилини – на відео урочистий момент підписання Меморандуму про партнерство і співпрацю між Косівською районною радою, Попаснянською ВЦА з Луганщини та АОМС ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” під час Форум місцевого розвитку.

Форум місцевого розвитку. Підписання меморандумів

Форум місцевого розвитку. Підписання меморандумів

Posted by Форум місцевого розвитку on Thursday, June 21, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *