Вітання голови районної ради Павла Ванджурака зі святом Івана Купала

Шановні краяни та гості міста Косова!

Прийміть найщириші вітання з величним українським святом Івана Купала та з Днем міста Косова!

Івана Купала (Купайла) — традиційне релігійне свято, яке відзначають в Україні в ніч на 7 липня. Це свято возвеличення сонця, землі, води і вогню, сили природи і ії краси, нашого могутнього родоводу і глибокої духовності. З давніх-давен свято Івана Купала уособлювало розквіт літа, прославляло життєдайну силу води і вогню, молодість і кохання.

На свято Різдва Іоанна Хрестителя (Івана Купала) вже традиційно у рамках відзначення Дня міста Косова відбудеться святкове дійство, де вкотре продемонструють туристам та гостям краю, багатогранні вміння майстрів народної творчості, різноманітність звичаїв і обрядів , розмаїття народного строю в селах Гуцульщини.

Тож, з нагоди свята, від імені депутатського корпусу Косівської районної ради бажаю усім жителям і гостям міста та району, міцного здоров`я , успіхів у починаннях та результативної повсякденної праці, всім жити в любові, в мирі та злагоді, в достатку і в радості! Нехай купальське вогнище очистить Вас від усіх негараздів, а легендарний цвіт папороті дає віру у надзвичайне та дивовижне.
Нехай у Ваших домівках панує спокій та взаєморозуміння.

Зі святом вас!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *