24 липня у Коломиї відзначили 1030-ліття Хрещення Руси–України

У святкуванні взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, голова Косівської районної ради Павло Ванджурак та голова Косівської районної адміністрації Віталій Кічеряк, представники влади Коломийського, Верховинського, Надвірнянського, Городенківського районів та віряни. Розпочалося святкування у парку ім. Кирила Трильовського Архієрейською божественною літургією у співслужінні всього духовенства Коломийської єпархії.

Після служіння божественної літургії всі учасники дійства пройшлися Хресною ходою вулицею Лесі Українки та проспектом Чорновола до площі Відродження, де біля пам’ятника Тарасу Шевченку здійснили молебень за переможний мир в Україні.

У своїй промові преосвященний єпископ Коломийський і Косівський Юліан зробив наголос у просвітництві князя Володимира, а саме в його хрещенні Київської Русі. Після спільної молитви за мир в Україні він висловив слова вдячності вірянам та владі, яка прикладає свої зусилля для об’єднання конфесій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.