Розпочала роботу Міжнародна наукова конференція «Генеза сучасності – самоідентифікації в культурі»

1 серпня 2018 року в рамках XXI  Міжнародного пленеру художнього текстилю «Самоідентифікація в сучасному діалозі культур» в Косівському «Музею народного мистецтва і побуту  Гуцульщини»  розпочала  роботу Міжнародна наукова конференція  «Генеза сучасності – самоідентифікації в культурі».

З привітальними словами виступили  голова Косівської районної ради Павло Ванджурак та голова Косівської районної адміністрації Віталій Кічеряк. Павло Ванджурак привітав  учасників з початком  роботи конференції, подякував організаторам проведення конференції  за те, що вони вибрали місце проведення  даного заходу саме у Косівському районі у «Музеї народного мистецтва і побуту  Гуцульщини».

Павло Іванович зауважив  що Косівська районна рада є одним з 11 бенефіціарів проекту «Світ Карпатських Розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат», одного із 17-ти переможців І-го конкурсного відбору проектів Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020,  Косівщина опановує нові управлінські інструменти для забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку краю, і Косівський район вперше братиме участь як повноправний партнер у транскордонній співпраці. Йдеться про створення Центру карпатської культури на базі першого поверху будівлі комунальної власності колишнього килимового цеху у м.Косові

У Міжнародній науковій конференції взяли участь запрошені  художники, мистецтвознавці, студенти, обдаровані діти, народні майстри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *