Проект рішення про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району – частину приміщення водонапірної башти ) комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня»

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 2018 року № ____15/2018
м. Косів

Про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міста району – частину приміщення водонапірної башти ) комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня»

У відповідності до пункту 4 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Положенням про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 14.07.2011 № 115-5/2011, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань підприємництва та комунальної власності, районна рада
вирішила:

1. Розмістити в районному часописі «Гуцульський край» та на офіційному веб-сайті районної ради оголошення про наміри передачі в оренду частини приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, а саме:

• Частину приміщення водонапірної башти комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня» за адресою: м.Косів, провулок Шевченка, 27, площею 8 м.кв. з метою розміщення обладнання для підсилення мережі інтернет стандарту 3G 4G ПрАТ «Київстар»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної політики. ( М.Данилюк )..

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *