Проект рішення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06 вересня 2018 року № -15/2018
м.Косів

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок призначення та звільнення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, затвердженого рішенням Косівської районної ради №617-28/2014 від 22 травня 2014 року, районна рада

вирішила:

1 Оголосити конкурс на заміщення посади завідувача комунального підприємства «Косівська. центральна районна аптека № 40».
2.Опублікувати в районній газеті «Гуцульський край» та розмістити на офіційному веб-сайті Косівської районної ради оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального підприємства «Косівська центральна районна аптека № 40».
3. Голові районної ради, затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального підприємства «Косівська центральна районна аптека№ 40».
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради В.Петричука та постійну депутатську комісію районної ради з питань комунальної власності підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної політики. ( М. Данилюк ).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *