Проект рішення про розгляд заяви завідувача КП «Косівська центральна районна аптека №40»

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06 вересня 2018 року № ____-15\2018
м.Косів

Про розгляд заяви завідувача КП «Косівська центральна районна аптека №40»

Розглянувши заяву завідувача КП «Косівська центральна районна аптека №40» про продовження терміну дії контракту від 10 липня 2007 року, керуючись п.20.ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом “а” пункту 5.2. розділу 5 Контракту від 10 липня 2007 року, укладеного Косівською районною радою та Сомик Вірою Романівною, районна рада

вирішила:

1. Відмовити завідувачу КП «Косівська центральна районна аптека №40» Сомик Вірі Романівні в продовжені терміну дії контракту від 10 липня 2007 року ( із урахуванням додаткових угоди від 30 червня 2015 року та від 16 липня 2018 року).
2.Звільнити Сомик Віру Романівну з посади завідувача комунального підприємства «Косівська центральна районна аптека № 40» з 18 вересня 2018 року у зв’язку із закінченням терміну дії контракту відповідно до п.2 ст.36 Кодексу законів про працю України.
3. Кадровій службі (особі на яку покладено функції кадрової служби) комунального підприємства «Косівська центральна районна аптека №40 здійснити всі необхідні заходи пов’язані зі звільненням керівника комунальної установи «Косівська центральна районна аптека» Сомик Віри Романівни відповідно до чинного законодавства та повідомити районну раду про виконання цього рішення.
4.Покласти тимчасове виконання обов’язків завідувачу КП «Косівська центральна районна аптека №40» на заступника завідувача КП «Косівська центральна районна аптека № 40» до призначення завідувача комунального підприємства в установленому порядку.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради В.Петричука та постійну депутатську комісію районної ради з питань комунальної власності підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної політики. ( М. Данилюк ).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *