Наміри про передачу в оренду майна комунальної власності (приміщення котельні некомерційного комунального підприємства «Косівська центральна районна лікарня»)

На підставі рішення постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної політики та президії районної ради відділ комунального майна району оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району – приміщення котельні некомерційного комунального підприємства «Косівська центральна районна лікарня, площею 63,1 м.кв. за адресою м.Косів провулок Шевченка, 27 для надання послуг теплопостачання НКП «Косівська центральна районна лікарня».

Балансоутримувач приміщення – некомерційне комунальне підприємство «Косівська центральна районна лікарня».

Умови надання приміщення котельні некомерційного комунального підприємства «Косівська ЦРЛ» в оренду:

• термін оренди складає 4 роки 8 місяців;
• особа, що має намір отримати приміщення котельні в оренду зобов»язується встановити твердопаливні котли з гарантійним терміном експлуатації від виробника не менше 10 років;
• особа, що має намір отримати приміщення котельні в оренду зобов»язується нотаріально посвідчити Договір оренди за власний рахунок.
• по закінченню терміну оренди поліпшення орендованого майна, здійсненні орендарем в тому числі котельне обладнання передаються безоплатно до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району та на баланс некомерційного комунального підприємства «Косівська центральна районна лікарня».

Заяви на оренду прийматимуть у Косівській районній раді за адресою: м.Косів майдан Незалежності,11. кабінет № 29 протягом 10-ти робочих днів з дня опублікування оголошення.

До заяви про оренду додається гарантійний лист в якому зазначається про обов»язок потенційного орендаря дотримуватись вищезазначених умов надання приміщення котельні НКП «Косівська ЦРЛ в оренду.

За додатковою інформацією звертатися у відділ комунального майна району Косівської районної ради або за телефоном 2-16-64.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *