Відбулася нарада Держгеокадастру Косівського району з міським, сільськими, селищними головами та сільськими радами ОТГ

14 серпня 2018 року в сесійній залі Косівської районної ради відбулась нарада з актуальних питань щодо впровадження земельної реформи в районі, із міським, сільськими, селищними головами, головами сільських рад ОТГ та землевпорядниками ОМС за участю голови районної ради Павла Ванджурака, його заступника Володимира Петричука, голови районної державної адміністрації Віталія Кічеряка. Також були присутні начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району.

Про заходи щодо забезпечення внесення відомостей про межі населених пунктів району до Державного земельного кадастру проінформувала присутніх начальник відділу Держгеокадастру в Косівському районі Іванна Сайнюк.

Під час наради було обговорено ряд важливих земельних питань , а саме порядок внесення до Держгеокадастру відомостей про межі адміністративно-територіальних одиниць, укладання відповідних договорів на розробку проектів формування та встановлення меж територій, про Програму земельної реформи , про розроблення генеральних планів населених пунктів району.

Представником землевпорядної організації ТВУ «ГісГруп» Іриною Кушпар було доведено до присутніх основні питання щодо впровадження земельної реформи із урахуванням останніх змін у законодавстві України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.