Вітання голови районної ради з Днем Державного Прапора України

Шановні жителі Косівського району!

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України! Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам’яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу.

Нехай сьогодні, в День Державного Прапора, кожен відчує гордість за свою країну, за її досягнення на міжнародній арені, в соціально- економічному розвитку, культурі та науці, за її спортивні перемоги. Шануймо та оберігаймо свій національний стяг, прищеплюймо любов і повагу до нього дітям і онукам.

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині.

Зі святом Вас дорогі мешканці району!

З повагою,

Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *