Привітання голови районної ради з Днем Незалежності України

Шановні жителі Косівщини!

Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України – величним святом нашої Державності.

Незалежність стала надбанням довгого й тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє держави й українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання й добробуту кожного громадянина.

Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує двадцять сьому річницю Незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.

З нагоди величного свята від усього депутатського корпусу районної ради бажаю вам, шановні краяни, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.
Зі святом вас!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *