Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців ІРЦ

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Косівської районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців ІРЦ: «учителя-дефектолога»; «учителя-логопеда»; «практичного психолога»; «учителя лікувальної фізкультури».

На посади педагогічних працівників Центру призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», стаж роботи не менше трьох років за фахом.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу подають до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Косівської районної ради наступні документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– автобіографію;
– копію документа, що посвідчує особу;
– копії документів про вищу освіту;
– копію трудової книжки;
– дві фотокартки розміром 4х6 см;
– резюме у довільній формі.

Умови проведення конкурсу наведені у прикріпленому додатку.

Документи приймаються з 23.08.2018р. по 11.09.2018р. (понеділок-п’ятниця) за адресою: м. Косів, вул. Шевченка, 40 (1 поверх). Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном (097)753-29-09 (Данилюк Віталія Богданівна).

У п’ятиденний термін після дня закінчення прийому документів буде проведено засідання конкурсної комісії щодо перевірки поданої інформації. Конкурсний відбір на вищезазначені посади проходитиме 27 вересня 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *