Діяльність автотранспортного комплексу області у січні–червні 2018 року

Головне управління статистики інформує. Автомобільним транспортом в області виконується понад 40% вантажних та більше три чверті пасажирських перевезень.

У січні–червні 2018 року автоперевізниками області (юридичними та фізичними особами-підприємцями) на комерційній основі замовникам доставлено 2,3 млн.т вантажів та виконано транспортну роботу в обсязі 502,5 млн.ткм. Близько три чверті вантажних автоперевезень виконали підприємства (юридичні особи). Частка вантажних автоперевезень області в Україні склала 2,7%, за їх обсягами область посіла 14 місце серед регіонів держави.

Найбільша частка вантажних автоперевезень здійснювалась перевізниками міст Івано-Франківська (38,2% загальнообласних обсягів) і Калуша (14,2%), Долинського (10,8%) та Галицького (5,5%) районів. Серед видів перевезених вантажів провідну позицію займали камінь, пісок, гравій, глина, торф та інша продукція добувної промисловості і розроблення кар’єрів, мінеральна сировина для хімічної промисловості та виробництва природних добрив, деревина та вироби з деревини, зернові вантажі.

Послугами пасажирського автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень автотранспортом фізичних осіб-підприємців) у січні–червні 2018 року скористались 33,5 млн. пасажирів, що на 14,8% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Обсяг виконаного пасажирообороту збільшився на 9,4% і склав 605,1 млн.пас.км. Питома вага пасажирських автоперевезень області у загальному обсязі перевезень в Україні у січні–червні 2018 року становила 3,5%. За обсягами пасажирських автоперевезень область посіла 15 місце серед регіонів держави.

Найбільша частка пасажирських автоперевезень припадала на перевізників міст Івано-Франківська (45,9%), Калуша (9,1%), Коломиї (6,8%), Надвірнянського (5,6%), Коломийського (5,5%), Богородчанського (4,9%), Тисменицького (4,4%) та Долинського (4,3%) районів.

Майже 65% обсягів пасажирських автоперевезень виконали фізичні особи-підприємці, автотранспортом яких перевезено майже 21,7 млн. пасажирів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *