На Майдані Незалежності у Косові пройшли заходи із вшанування пам’яті за загиблими воїнами-героями

29 серпня – одна з найтрагічніших дат війни на сході України, яка назавжди викарбувалася у пам’яті та новітній історії.

З цієї нагоди в Косові на Майдані Незалежності відбулося офіційне вшанування пам’яті бійців, полеглих у Іловайському котлі, яке розпочалося хвилиною мовчання.

За загиблими в російсько-українській війні представники духовенства району провели молебень.У поминальному мітингу-реквіємі взяли участь голова районної ради Павло Ванджурак та його заступник Володимр Петричук, голова районної державної адміністрації Кічеряк Віталій Васильович, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук та заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, побратими загиблих на війні, учасники АТО, керівники підрозділів районної державної адміністрації, керівники установ, організацій та підприємств, виконавчий апарат районної ради, працівники культури, духовенство та мешканці району.

Також на честь воїнів-героїв, яких назавжди забрала війна, учні виконали патріотичні пісні та звучали виступи і вірші на честь загиблих під час бойових дій на сході України, земляків-героїв нашого краю. Керівництво району та учасники заходу поклали квіти до пам’ятних знаків вшановуючи пам’ять за загиблими захисниками України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *