Проект рішення про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівського ліцею імені І.Пелипейка ТзОВ ”Паровик”

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06 вересня 2018 року № ____15/2018
м. Косів

Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівського ліцею імені І.Пелипейка ТзОВ ”Паровик”

Розглянувши розрахунки планових витрат на послуги з теплопостачання надані Товариством з обмеженою відповідальністю “Паровик” для Косівського ліцею імені І. Пелипейка, керуючись ст.7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 13 та 20 Закону України «Про теплопостачання» враховуючи висновки та рекомендації профільної депутатської комісії з питань комунальної власності, підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада

вирішила:

1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю “Паровик” тариф на теплову енергію, вироблену для Косівського ліцею імені І.Пелипейка з 01 липня 2018 року по 31 грудня 2018 року на рівні 1668.00 гривень за 1 ГКал. без ПДВ.
2. У разі зміни середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів , переглянути розмір тарифу на теплову енергію, встановлену пунктом 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань підприємництва комунальної власності земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної діяльності. ( М.Данилюк ).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *