Відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 6 вересня 2018 року в сесійній залі районної ради відбулася чергова п’ятнадцята сесія Косівської районної ради VII скликання під головуванням Павла Ванджурака.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, депутат обласної ради Оксана Мельниченко, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники установ, підприємств, організацій, представники правоохоронних органів району, голови органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого апарату районної ради.

Розпочали засідання з хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять загиблих героїв України, які відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.

На пленарне засідання прибуло 30 депутатів районної ради.

Голова районної ради Павло Ванджурак та перший заступник голови райдержадмінстрації Богдан Марчук нагородили спільними грамотами та подяками районної ради та райдержадміністрації за вагомий внесок у фізкультурно-спортивний рух Косівщини та України володарів почесного звання «Спортивна гордість Косівщини» Олега Гринюка та Ореста Славу та срібних призерів Чемпіонату Європи, чемпіонів України кращих спортсменів із різних видів спорту Косівського району з нагоди Дня фізкультури та спорту.

Також отримали подяки дирекція та колектив Яворівської ЗОШ, регіональний центр народного мистецтва «Гуцульська гражда», керівник дитячого оркестру народних інструментів «Джерельце» Зоряна Романів, керівник зразкового дитячого ансамблю «Зелений Талісман» Косівського РЦДТ Оксана Соколюк за значний внесок у збереження та популяризацію народних промислів, традицій гуцульського мистецтва на Косівщині та активну участь у Міжнародному фестивалі-ярмарку «Барви Карпатського ліжника», а також за організацію Міжнародного конкурсу молодих модельєрів «Водограй» відзначено подякою та грошовою винагородою голови районної ради викладачів Косівського інституту декоративного та прикладного мистецтва Ніну Стеф’юк, Ярославу Лаврентович.

На порядок денний пленарного засідання винесено 28 питань. Перед розглядом питань порядку денного , голова районної ради Павло Ванджурак проінформував присутніх про те, що до районної ради надійшло звернення медичних працівників Косів ЦРЛ, щодо виплати заборгованості по заробітній платі, яке розглянула профільна комісія з питань охорони здоров»я, материнства, дитинства та соціального захисту (І.Слижук) та питання служби у справах дітей Косівської районної державної адміністрації на придбання житла дитині-сироті Слюсарчук Христині Дмитрівні.

Депутатами було погоджено обговорити та включити зазначені питання до порядку денного пленарного засідання.

Перейшовши до розгляду порядку денного депутати районної ради розглянули та прийняли рішення з питань щодо затвердження Меморандуму про співпрацю між Косівською районною радою Івано-Франківської області, Попаснянською військово-цивільною адміністрацією Луганської області та АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна», про затвердження Угоди про співпрацю між Косівською районною радою Івано-Франківської області та Попаснянською військово-цивільною адміністрацією Луганської області.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Світлана Козак доповідала про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року та по внесенню зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Крім того на сесії районної ради депутати розглянули низку комунальних питань, зокрема: про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району – частину приміщення водонапірної башти) комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня», про розгляд заяви завідувача КП «Косівська центральна аптека №40», про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади. про призначення директора комунального некомерційного підприємства «Кутська міська лікарня» Косівської районної ради Івано-Франківської області , про зміни в структурі комунальних некомерційних підприємств «Косівська центральна районна лікарня» та «Кутська міська лікарня» та інші питання, з яких доповідав Микола Данилюк – голова постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності.

Також депутатами було внесено зміни до існуючих програм соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки та до Районної комплексної програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України – мешканців Косівського району.

За результатами обговорення прийнято рішення та ряд звернень, які відіграють певне значення у забезпеченні життєдіяльності району. А саме прийнято рішення підтримку звернення Кам’янської районної ради, про звернення районної ради (перевантаження на дорогах), про звернення районної ради з приводу ремонту автодороги на території Косівського району, про звернення районної ради (5% акцизного збору), про звернення районної ради до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, про звернення районної ради до антимонопольного комітету України.

В результаті своєї роботи депутати представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх затверджених питань порядку денного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *