Рішення про розгляд заяви завідувача КП “Косівська центральна районна аптека №40”

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06 вересня 2018 року № 481 -15\2018
м.Косів

Про розгляд заяви завідувача КП “Косівська центральна районна аптека №40”

Розглянувши заяву завідувача КП “Косівська центральна районна аптека №40” від 3 вересня 2018 року, керуючись п.20.ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, підпунктом “а” пункту 5.2. розділу 5 Контракту від 10 липня 2007 року, укладеного Косівською районною радою та Сомик Вірою Романівною, районна рада

вирішила:

1. Звільнити Сомик Віру Романівну з посади завідувача комунального підприємства “Косівська центральна районна аптека №40” з 18 вересня 2018 у зв’язку із закінченням терміну дії контракту відповідно до п.2 ст.36 Кодексу законів про працю України.
2. Кадровій службі (особі на яку покладено функції кадрової служби) комунального підприємства “Косівська центральна районна аптека №40” внести необхідні записи до трудової книжки Сомик В.Р. відповідно до цього рішення.
3. Призначити Сомик Віру Романівну тимчасово виконувачем обов’язків завідувача КП “Косівська центральна районна аптека №40” до призначення завідувача КП “Косівська центральна районна аптека №40” в установленому порядку.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради В.Петричука та постійну депутатську комісію районної ради з питань комунальної власності підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної політики. ( М. Данилюк ).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *