Рішення про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівського ліцею імені І.Пелипейка ТзОВ ”Паровик”

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06 вересня 2018 року № 486-15/2018
м. Косів

Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівського ліцею імені І.Пелипейка  ТзОВ ”Паровик”

Розглянувши розрахунки планових витрат на послуги з теплопостачання надані Товариством з обмеженою відповідальністю “Паровик” для Косівського ліцею імені І. Пелипейка, керуючись ст.7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 13 та 20 Закону України «Про теплопостачання» враховуючи висновки та рекомендації профільної депутатської комісії з питань комунальної власності, підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада

вирішила:

1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю “Паровик” тариф на теплову енергію, вироблену для Косівського ліцею імені І.Пелипейка з 01 липня 2018 року по 31 грудня 2018 року на рівні 1589.00 гривень за 1 ГКал. без ПДВ.
2. У разі зміни середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів0, переглянути розмір тарифу на теплову енергію, встановлену пунктом 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради (В.Петричук) та на постійну депутатську комісію районної ради з питань підприємництва комунальної власності земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної діяльності. ( М.Данилюк ).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *