Рішення про зміни в структурі комунальних некомерційних підприємств «Косівська центральна районна лікарня» та «Кутська міська лікарня»

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06 вересня 2018 року № 484 – 15/2018
м.Косів

Про зміни в структурі комунальних некомерційних підприємств «Косівська центральна районна лікарня» та «Кутська міська лікарня»

Розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня”, керуючись п.20 ч.1 ст.43, ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до розділу 8 Статутів комунальних некомерційних підприємств “Косівська центральна районна лікарня” та “Кутська міська лікарня”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада
вирішила:

1. Надати згоду на виключення із структури комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” та включення до структури комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” фельдшерсько-акушерського пункту №1 в с. Розтоки, фельдшерсько-акушерського пункту №2 в с. Розтоки, фельдшерсько-акушерського пункту №1 в с. Великий Рожин, фельдшерсько-акушерського пункту №2 в с. Великий Рожин, фельдшерсько-акушерського пункту №1 в с. Старі Кути, фельдшерсько-акушерського пункту №2 в с. Старі Кути , фельдшерсько-акушерського пункту в с.Слобідка.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради В.Петричука та постійну комісію з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *