Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак бере участь у Всеукраїнському нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування

У смт Затока, що на Одещині відбувається Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування.

Захід організований Українською асоціацією районних та обласних рад. Для учасників наради-семінару були озвучені актуальні децентралізаційні питання, інформація про нормативно-правову, міжнародну , комунікаційну, просвітницьку та координаційну діяльність, перспективи реформ та проблемні питання функціонування місцевих рад.

У ході заходу представники органів місцевого самоврядування мали змогу послухати та подискутувати на тему «Актуальні галузеві реформи: освіта та медицина». А голова районної ради Павло Ванджурак мав нагоду обговорити та донести до організаторів заходу низку важливих тем, що стосуються життєдіяльності нашого Косівського району.

Традиційний щорічний нарада-семінар для представників органів місцевих органів місцевого самоврядування продовжує свою роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *