Рішення про звернення районної ради з приводу ремонту автодороги на території Косівського району № 491-15\2018

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06 вересня 2018 року № 491-15\2018
м.Косів

Про звернення районної ради з приводу ремонту автодороги на території Косівського району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
вирішила:

1. Звернутись до Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор», ПАТ «ДАК «автомобільні дороги України», Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, ДП «Івано-Франківський облавтодор» з приводу ситуації навколо ремонту автодороги державного значення Р-62 Криворівня-Чернівці на території Косівського району (текст звернення додається).
2. Рішення районної ради надіслати Міністру інфраструктури України В.Омеляну, в.о голови Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» С.Новаку, т.в.о. голови правління ПАТ «ДАК «автомобільні дороги України» Р.Косинському, начальнику Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області В.Буджаку, директору ДП «Івано-Франківський облавтодор» І.Боднарчуку.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Зеленевич).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Міністру інфраструктури України
Володимиру Омеляну
В.о.голови Державного агентства Автомобільних доріг України “Укравтодор”
Славоміру Новаку
Т.в.о. голови правління ПАТ
«ДАК «Автомобільні дороги України»
Роману Косинському
Начальнику САД в Івано-
Франківській області
Василю Буджаку
Директору ДП “Івано-
Франківський облавтодор”
Ігорю Боднарчуку

Звернення

Ми, депутати Косівської районної ради, в чергове просимо Вас передбачити бюджетні кошти для фінансування за програмою 311020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення», для ремонту автодороги загального користування державного значення Р-62 Криворівня- Чернівці на ділянці км 33+800-км 41+812, у зв’язку з критичним станом дорожнього полотна на даному відрізку автодороги Косівського району, а також з метою покращення стану соціально-економічного розвитку, інвестиційної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення району. Дане питання є вкрай болючим, що збільшує громадське невдоволення жителів району.

Прийнято на XV сесії Косівської районної ради
06 вересня 2018 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *