Рішення про звернення районної ради до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області № 493-15/2018

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06 вересня 2018 року № 493-15/2018
м.Косів

Про звернення районної ради до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області

Розглянувши та обговоривши пропозиції постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
вирішила:
1. Схвалити звернення районної ради до начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області В. Буджака щодо ремонту та добудови моста на дорозі загального користування місцевого значення Косівського району (додається).
2. Рішення надіслати начальнику Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області В. Буджаку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Зеленивич).

Голова районної ради Павло Ванджурак

 

Начальнику Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області
Буджаку В.С.

Косівщина – це гірський район, де основними видами економічної діяльності є туризм та деревообробка. Через свою специфіку географічного розташування в районі відсутня залізна дорога тому вся продукція ввозиться і вивозиться автомобільним транспортом.

Постійне зростання транспортного потоку, особливо важкого транспорту, при відсутності на протязі кількох років необхідних капіталовкладень в сферу дорожнього господарства та стихійні явища (паводки) в 2008 та 2010 роках привели до руйнування майже всієї сітки доріг та штучних споруд на них.

Косівська районна рада звертається до Вас з проханням і сподіванням на належне реагування щодо вирішення питання ремонту та добудови моста на дорозі державного значення району селі Стопчатів р. Лючка Р-24 км. 94+392 Татарів-Кам’янець-Подільський, оскільки даний міст є вкрай небезпечний для безпечного руху автомобільного транспорту.

Прийнято на ХV сесії Косівської районної ради
06 вересня 2018 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *