Відпочинок учасників АТО на Косівщині

З 10 вересня по 16 вересня, за сприяння голови Косівської районної ради Павла Ванджурака та голови Косівської РДА Віталія Кічеряка, в с.Шешори у садибі зеленого туризму «Гуцулка», жителів с. Шешори Василя та Світлани Пітеляків, відпочивали учасники АТО із сім’ями 32 людей з різних регіонів України.

Проживання та харчування за рахунок власників садиби. Косівською районною радою та райдержадміністрацією для відпочиваючих організовано перевезення та проведення екскурсій Косівщиною та Верховинщиною. У Криворівні відвідали музей Івана Франка, музей «Гражду» в смт.Верховина музей фільму «Тіні забутих предків», музей «Гуцульської магії» відвідали оглядовий майданчик смт. Верховини.

В м.Косові для гостей проведено екскурсії в музей М.Струтинського, Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини, Косівський філіал обласного музею визвольної боротьби ім. Степана Бандери, відвідали музей у Яворівській ЗОШ I-III ступенів.

В селі Пістині, лісничий Косівського лісництва ДП «Кутський лісгосп» провів екскурсію в музей-криївку УПА. Організовано походи в гори, екскурсії, майстер-класи з автентичних гуцульських ремесел (ліжникарство, різьблярство, писанкарство, сироваріння та виготовлення сирних коників).

Щира подяка за допомогу в організації відпочинку Володимиру Козьменчуку начальнику відділу освіти Косівської РДА, Михайлу Мельничуку завідувачу сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, Дмитру Колотилу раднику-консультанту голови районної ради, Василю Лосюку директору регіонального центру народного мистецтва «Гуцульська гражда», Світлані Ілійчук головному спеціалісту з питань координації роботи з підготовки та реалізації проектів і програм розвитку місцевого самоврядування виконавчого апарату Верховинської районної ради, Романії Струтинській директору музею М.Струтинського, Олегу Раку працівникові Косівського філіалу обласного музею визвольної боротьби ім. Степана Бандери, Вікторії Яремин завідувачу Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини, Марії Варцаб’юк керівнику гуртка «Вироби з сиру» Косівського ЦДТ, Вікторії Лосюк директору Яворівської ЗОШ I-III ступенів, Василю Лавруку директору Пістинської ЗОШ I-III ступенів, Марії Мосейчук заступнику директора з виховної роботи Пістинської ЗОШ I-III ступенів, Мирославі Добровольській директору Стопчатівського ліцею, Ігорю Боднарчуку директору Косівської дитячо-юнацької спортивної школи «Гірське орлятко», подружжю Вірі та Сергію Борис майстрам писинкарства, Петру Пліхтяку лісничому Косівського лісництва ДП «Кутський лісгосп» та підприємцям, які матеріально підтримали функціонування табору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *