Привітання голови районної ради Павла Ванджурака з нагоди відзначення Дня туризму

Шановні краяни, працівники туристичної сфери та гості Косівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні!

Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, міжобласних та міжнародних обмінів.

Туристична галузь на Косівщині є цікавою та у значній мірі привабливою територією для любителів туризму, відпочинку та оздоровлення. На сучасному етапі туризм в нашому районі набув більшого динамізму у своєму розвитку, активно розбудовуються туристична інфраструктура, розвивається сільський зелений, історико-культурний туризм, який дійсно багатий безцінними реакреаційними ресурсами.

Безсумнівно, володіючи високим туристичним потенціалом, багатовіковою самобутньою історією та небувалою гостинністю, завдяки нашими з вами спільним зусиллями, Косівщина перетворюється у справжнє відкриття на світовій туристичній карті.

У Всесвітній день туризму бажаю всім працівникам індустрії туризму Косівського краю, блискучих успіхів та нових досягнень у роботі. Впевнений, що ваша життєва енергія, висока професійність і глибоке знання своєї справи завжди будуть спрямовані на розвиток туристичної галузі, для району та держави.

З повагою

Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *