У Косові відбувся молодіжний екологічний фестиваль «Гірська веселка»

Сьогодні , 2 жовтня 2018 року на майдані Незалежності м. Косова відбувся традиційний молодіжний екологічний фестиваль “Гірська веселка”.

Метою його проведення є формування екологічної культури молоді, підвищення рівня зацікавленості до вивчення природничих дисциплін, залучення молоді району до активної природоохоронної роботи та активізація молодіжного екологічного руху в районі.

З вітальними словами до учасників святкового дійства звернулись представники районної влади: голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, заступник голови Косівської РДА Ярослав Бринський, начальник відділу освіти Косівської РДА Володимир Козьменчук та начальник рекреаційного виховного відділу туристично-мистецького комплексу «Маєтку Святого Миколая» НПП «Гуцульщина» Василь Павлюк.

В рамках фестивалю проводилися виставки-конкурси, а також відбувались різні екологічні конкурси. Молодь демонструвала свої здібності у малюнках на асфальті, художніх рисунках, фотовиставці, конкурсі-виставці тварин — домашніх улюбленців.

На фестивалі вихованці Косівського РЦДТ виконали танцювальний флешмод та різні художні композиції. У чудовому екологічному дійстві взяли участь учнівська молодь навчальних закладів району, молодіжні громадські організації та громадськість району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *