Голова районної Павло Ванджурак взяв участь у роботі VIII засідання Правління та Загальних Зборах АОМС “Єврорегіон Карпати – Україна”

Впродовж 3–4 жовтня 2018 року в Закарпатській області відбувся Форум Карпатського Єврорегіону, який організовано Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”. На Форумі Карпатського Єврорегіону Косівщину представляв голова Косівської районної ради Павло Ваджурак та депутат Космацької сільської ради ОТГ Микола Рибарук.

На засіданні Правління та Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Єврорегіон Карпати – Україна” обговорено важливі питання діяльності Асоціації у 2018 році , а також окреслено орієнтовний план роботи на наступний рік та обговорено перспективи розвитку гірських територій.

В рамках Форуму Карпатського Єврорегіону для членів асоціації Закарпатська обласна рада проводила презентацію кращих практик місцевого розвитку і транскордонного співробітництва Закарпатської області.

Голова Асоціації ОМС Олександр Ганущин та виконавчий директор Асоціації ОМС Галина Литвин провели презентацію проекту “Карпатська мережа регіонального розвитку” — переможця конкурсного відбору у рамках Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України. Вони розповіли про Конкурс ініціатив карпатських громад та про особливості його проведення в 2019 році.

В рамках проведення Форуму Карпатського Єврорегіону учасниками засідання було розглянуто питання:

  • Про створення Дому карпатських регіонів – відкриття Представництва Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати-Україна” у м.Києві.
  • Про стан підготовки проектних пропозицій Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати-Україна” для участі у другому конкурсному наборі в рамках Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, котра фінансується Європейським Союзом.
  • Про стан та перспективи реалізації Програми підтримки ініціатив карпатських громад.
  • Про стан та перспективи реалізації освітніх, культурних та медійних обмінів між закладами Львівської і Луганської областей в рамках програми «Змінимо країну разом».

Також розглянуто одне з питань щодо прийняття нових членів до Асоціації органів місцевого самоврядування” Єврорегіон Карпати – Україна”, серед яких Космацька сільська рада ОТГ Косівського району, Івано-Франківської області.

В ході роботи засідання присутніми учасниками на Форумі було обговорено питання щодо спільного проекту — переможців Конкурсу Вижницької та Косівської районних рад «Налагодження міжрегіонального партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону».

Представники чотирьох карпатських областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької, які належать до АОМС, в ході роботі VIII засідання Правління та Загальних Зборах АОМС “Єврорегіон Карпати – Україна” розглянули всі заплановані питання порядку денного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *