Вітання голови районної ради з Всесвітнім Днем пошти

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всесвітнім днем пошти!

Протягом століть пошта була, й залишається нині, надійним посередником в міжлюдському спілкуванні. Сьогодні, коли бурхливими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, поштовий зв’язок не втратив свого виключного значення, залишаючись одним з найдоступніших та найпопулярніших видів комунікації.

Змінюється час, з’являються нові технології, але багато хто продовжує заглядати і в звичайну поштову скриньку. Саме ви є тією з’єднувальною ланкою, що забезпечує широкі контакти жителів найвіддаленіших сіл нашого району з центром, зі світом.

Ви виконуєте нелегку, але вкрай необхідну для людей роботу. Вас завжди чекають з нетерпінням. Адже саме ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісткою від рідних та близьких.
Для багатьох людей, особливо похилого віку, листоноша – це людина, яка не лише виконує свої професійні обов’язки. Це людина, яка несе радість спілкування, приносить в дім надію на краще.

Бажаю вам, шановні працівники поштового зв’язку людського щастя, міцного здоров’я, благополуччя, миру та наснаги у нелегкій праці.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *