Привітання голови районної ради Павла Ванджурака з нагоди відзначення Дня захисника України

Шановні воїни, військовослужбовці, захисники рідної землі! Дорогі краяни!

Щиро вітаю Вас із Днем захисника України!

Свято встановлено Указом Президента України П. Порошенка від 13 жовтня 2014 року, з метою «вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості».

Глибокі традиції вшанування захисників рідної землі у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці сягають ще козацьких часів. Богородиця стала Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії. Під її захист стають і новітні герої. Усі ті, хто сьогодні повертає повагу та честь до звання військового. Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Сьогодні, ми віддаємо дань подвигу всіх поколінь нашого народу, які постали оборонцями та визволителями рідної землі, а також вшановуємо свідомий патріотизм і мужність, подвиг заради мирного майбутнього України.

Від імені депутаського корпусу районної ради щиро вітаю всіх із Днем захисника Вітчизни! У цей величний день, всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, щоб кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Також в цей день шлемо сердечні вітання мужнім захисникам Вітчизни, воїнам та ветеранам Збройних Сил України, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо всім їм міцного здоров’я, сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава борцям нескореної України!
Слава українській нації!
Слава Україні!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *