Президія погодила порядок денний XVI сесії районної ради

12 жовтня 2018 року під керівництвом голови районної ради Павла Ванджурака відбулось чергове засідання Президії районної ради.

У роботі засідання взяли участь 15 із 19 її членів.  На початку засідання президії, голова районної ради Павло Ванджурак вручив ноутбуки Вікторії Яремин — директору Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини та Галині Юрчишин — директору Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва, які придбані для цих установ в рамках реалізації спільного проекту «Налагодження міжрегіонального партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону

Відповідно до порядку денного президія розглянула орієнтовний перелік питань, що виноситься на розгляд пленарного засідання 16 сесії районної ради.

На чергову сесію районної ради виноситься ряд важливих питань, що стосуються виплати заробітної плати працівникам медичних установ, лісової галузі району, а також внесення змін до районних цільових програм та затвердження ряду програм на 2019 -2020 роки.

Крім того, члени президії розглянули питання у сфері освіти щодо звільнення від батьківської плати за утримання учнів у Косівському ліцеї імені Ігоря Пелипейка та у пришкільному інтернаті Яворівської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

На розгляд пленарного засідання 16 сесії районної ради включено питання щодо господарської діяльності НПП «Гуцульщина», ДП «Кутське ЛГ», РП «Райагроліс», про роботу КНП «Косів ЦРЛ», вечірньої (змінної) загально-освітньої школи, відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації, а також відділення екстренної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф Косівського району.

На завершення президія погодила та затвердила запропонований порядок денний чергової сесії районної ради, яка відбудеться 15 листопада 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *