Проект рішення про роботу Кутського відділення швидкої медичної допомоги комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

Від 15 листопада 2018 року № ___-16/2018
м.Косів

Про роботу Кутського відділення швидкої медичної допомоги комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”

Заслухавши та обговоривши звіт завідувача Кутського відділення швидкої медичної допомоги комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Мироняка Р.В. про роботу Кутського відділення швидкої медичної допомоги комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” за ІІ півріччя 2017 року та 9 місяців 2018 року, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, районна рада

вирішила:

1. Звіт завідувача Кутського відділення швидкої медичної допомоги комунального закладу Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Мироняка Р.В. про роботу Кутського відділення швидкої медичної допомоги комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” за ІІ півріччя 2017 року та 9 місяців 2018 року взяти до відома.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту (І.Слижук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *