Проект рішення про Програму підтримки малого підприємництва у Косівському районі на 2019-2020 роки

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

Від 15 листопада 2018 року № ___-16/2018
м.Косів

Про Програму підтримки малого підприємництва у Косівському  районі на 2019-2020 роки

Заслухавши та обговоривши проект Програми підтримки малого підприємництва у Косівському районі на 2017-2018 роки, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань бюджету і фінансів, районна рада
вирішила:
1. Затвердити Програму підтримки малого підприємництва у Косівському районі на 2019-2020 роки (далі Програма) ( додається).
2. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні районного бюджету, виходячи із можливостей його дохідної частини, призначень місцевих бюджетів та інших джерел фінансування і затверджуються рішеннями районної ради про бюджет чи зміни до нього на відповідний бюджетний період.
3. Управлінню економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (В.Жмендак) забезпечити неухильне виконання заходів Програми.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Програма підтримки малого підприємництва в Косівському районі на 2019-2020 роки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *