Проект рішення про програму енергозбереження для населення Косівського району на 2019-2021 роки

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

Від 15 листопада 2018 року № ___-16/2018
м.Косів

Про програму енергозбереження для населення Косівського району на 2019-2021 роки

Розглянувши та обговоривши проект програми енергозбереження для населення Косівського району на 2019-2021 роки, розроблений районною державною адміністрацією з метою підвищення енергоефективності та зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням району відповідно до Меморандуму про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків від 24.06.2015 року, укладеного міждержавним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Івано-Франківською обласною радою, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, районна рада
вирішила:
1. Затвердити Програму енергозбереження для населення Косівського району на 2019-2021 роки (далі Програма ) (додається).
2. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні районного бюджету, виходячи із можливостей його дохідної частини, призначень місцевих бюджетів та інших джерел фінансування і затверджуються рішеннями районної ради про бюджет чи зміни до нього на відповідний бюджетний період.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Зеленевич).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *