Проект рішення про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену для НКП «Косівська центральна районна лікарня»

проект

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
шіснадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06 вересня 2018 року № -16/2018
м. Косів

Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену для НКП «Косівська центральна районна лікарня»

Розглянувши звернення Товариства з обмеженою відповідальністю “Європейська енергетична компанія” для НКП «Косівська центральна районна лікарня», керуючись ст.7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 13 та 20 Закону України “Про теплопостачання” враховуючи висновки та рекомендації профільної депутатської комісії з питань комунальної власності, підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада

вирішила:

1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю “Європейська енергетична компанія” тариф на теплову енергію, вироблену для НКП «Косівська центральна районна лікарня у розмірі 1471.92 гривень за 1 ГКал. без ПДВ., на опалювальний сезон 2018-2019 роки.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради (В.Петричук) та на постійну депутатську комісію районної ради з питань підприємництва комунальної власності земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної діяльності. ( М.Данилюк ).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *