Проект рішення про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Косівського району за 9 місяців 2018 року

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

Від 15 листопада 2018 року № ___-16/2018
м.Косів

Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Косівського району за 9 місяців 2018 року

Заслухавши інформацію районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Косівського району за 9 місяців 2018 року, відповідно до частини 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій, районна рада
вирішила:

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2018 року взяти до уваги (додається).
2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування сконцентрувати зусилля на розв’язанні ще невирішених у 2018 році питань соціально-економічного розвитку району та усуненні негативних тенденцій до закінчення поточного бюджетного року.
3. Керівникам органів місцевого самоврядування району надати управлінню економіки районної державної адміністрації інформацію про вільні земельні ділянки, які можуть пропонуватись під інвестиційні проекти, з метою оновлення бази даних інвестиційних пропозицій по Косівському району.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій (В.Марчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *