Відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування

До уваги депутатів Косівської районної ради!

У вівторок, 30 жовтня 2018 року о 10.00 годині, відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування з наступним порядком денним:

1. Розгляд звернення «Івано-Франківськогоблагроліс» щодо проведення польових робіт з базового лісовпорядкування спеціалістами Львівської державної лісовпорядної експедиції та працівниками Косівського РП «Райагроліс» ( Звернення«Івано-Франківськогоблагроліс»)
2. Про інформацію про результати діяльності НПП «Гуцульщина» впродовж II півріччя 2017 року та 9-ть місяців 2018 року ( Інформація НПП «Гуцульщина»)
3. Про інформацію основних планово-економічних показників роботи ДП «Кутське лісове господарство» за 9-ть місяців 2018 року ( Інформація ДП «Кутське лісове господарство» ).
4. Про інформацію про сплату податків до державного бюджету та місцевого бюджету РП «Райагроліс» за II півріччя 2017 року та 9-ть місяців 2018 року (Інформація Косівського РП «Райагроліс» )
5. Про розгляд листа Косівського РП «Райагроліс» щодо заборгованості по заробітній платі та податкових платежах станом на 01.08.2018 року
( Лист РП « Райагроліс»).
6. Про звернення Коломийського ГУ ДФС в Івано-Франківській області щодо заборгованості (податкового боргу) по Косівському РП «Райагроліс» станом на 24.09.2018 року (Звернення Коломийського ГУ ДФС в Івано-Франківській області ).
7. Про розгляд звернення РП «Райагроліс» щодо питання про внутрішньо-господарську реорганізацію підприємства – створення спеціалізованих лісогосподарських дочірних підприємств та внесення зазначеного питання на сесію районної ради.
8. Про надання згоди Космацькій сільській раді об’єднаної територіальної громади на включення земель Косівського РП «Райагроліс» до меж населених пунктів (Звернення Космацької сільської ради ОТГ)
9. Про надання згоди на вилучення земельної ділянки лісового фонду з користування РП «Райагроліс» під облаштування кладовища в с. Космач ур. Рунок ( Лист РП «Райагроліс»).
10. Про надання згоди Шешорській сільській раді на включення земель Косівського РП «Райагроліс» до меж населеного пункту (Лист Шешорівської сільської ради)
11. Про Програму раціонального використання природних ресурсів в Косівському районі на 2019-2024 роки (Лист відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *