Депутатська комісія з питань охорони навколишнього середовища та природокористування погодила низку питань на XVI сесію районної ради

У вівторок, 30 жовтня 2018 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування під головуванням Юрія Коваля, за участю голови районної ради Павла Ванджурака.

У засіданні взяли участь депутати районної ради, члени комісії — заступник голови постійної комісії Юрій Фальбійчук, секретар постійної комісії Володимир Голдищук та член постійної комісії Олексій Кіщук, а також запрошені — в.о.директора НПП «Гуцульщина» Юрій Стефурак, в.о.директора РП «Райагроліс» Петро Костинюк, заступник директора — головний природознавець НПП «Гуцульщина» Іван Копчук.

Відповідно до порядку денного, депутати заслухали звіти про роботу НПП «Гуцульщина», ДП «Кутський ЛГ» та РП «Райагроліс», в яких керівники лісогосподарських підприємств району розповіли про результати діяльності впродовж II півріччя 2017 року та 9-ть місяців 2018 року.

Комісія приділила належну увагу зверненням, які надійшли на комісію, зокрема: звернення «Івано-Франківськ облагроліс» щодо проведення польових робіт з базового лісовпорядкування на території лісового фонду комунального підприємства РП «Райагроліс», а також розглянуто подання Коломийського ГУ ДФС в Івано-Франківській області щодо податкового боргу по Косівському РП «Райагроліс». Депутати занепокоєні з приводу виникнення заборгованості заробітної плати та податкових платежів до бюджету по РП «Райагроліс», в результаті розгляду члени комісії направили зазначені звернення в частині виділення коштів з районного бюджету на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

Присутні на засіданні члени профільної комісії надали згоду Косівському РП «Райагроліс» відповідно до вимог чинного законодавства на погодження Космацькій сільській раді об»єднаної територіальної громади та Шешорівській сільській раді на включення земель Косівського РП «Райагроліс» до меж населених пунктів. З приводу даних питань підготовлено проекти рішень на чергову сесію районної ради.

На засіданні також було обговорено питання про затвердження Програми раціонального використання природних ресурсів в Косівському районі на 2019-2024 роки.

За результатами розгляду депутатською комісією з питань охорони навколишнього середовища та природокористування прийнято відповідні рішення та погоджено низку питань на розгляд XVI сесії районної ради, яка відбудеться 15 листопада 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *