Проект рішення про звернення районної ради до Міністра внутрішніх справ України А.Авакова, начальника Головного сервісного центру МВС України В.Криклія

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

Від 15 листопада 2018 року № ___-16/2018
м.Косів

Про звернення районної ради

Розглянувши та обговоривши пропозиції голови депутатської фракції політичної партії «УКРОП» М.Бойчука, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
вирішила:
1. Схвалити звернення районної ради до Міністра внутрішніх справ України А.Авакова, начальника Головного сервісного центру МВС України В.Криклія (додається).
2. Рішення районної ради надіслати Міністру внутрішніх справ України А.Авакову, начальнику Головного сервісного центру МВС України В.Криклію.
3. Опублікувати звернення районної ради в газеті «Гуцульський край» та на офіційному веб-сайті районної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та депутатську фракцію політичної партії «УКРОП» (М.Бойчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Міністру внутрішніх справ України
Авакову А.Б.

Начальнику Головного сервісного центру МВС України
Криклію В.А.

ЗВЕРНЕННЯ

Весною 2015 року наказом МВС ліквідовано Косівський МРЕВ ДАІ, котре обслуговувало мешканців Верховинського і Косівського районів Івано-Франківської області.

Населення вищезазначених двох районів складає 120 тисяч осіб. На території Івано- Франківської області працюють три територіальні сервісні центри в містах: Івано- Франківськ, Коломия та Калуш, які підпорядковані регіональному сервісному центру МВС в Івано-Франківській області.

Відстань від с. Зелене Верховинського району до м. Коломия складає 120 км, а от від с. Устеріки Косівського району до м. Коломия – 140 км. Таким чином, витрати на пальне для отримання адміністративних послуг в ТСЦ МВС мешканцями віддалених сіл вищезгаданих районів становлять в середньому 800 грн. Проаналізувавши карту автомобільних доріг Івано-Франківської області, слід зазначити, що відстань з інших населених пунктів області до найближчої до них ТСЦ МВС не перевищує 80 км. Таким чином, жителі Косівського і Верховинського районів знаходяться в нерівних умовах щодо інших жителів області.

Утворення ТСЦ МВС в м. Косів дало б змогу обслуговувати три райони, а саме: Снятинський, Косівський та Верховинський, населення яких становить приблизно 200 тисяч осіб. Чому саме Косів, тому що дасть змогу мешканцям гірських районів долати меншу відстань та саме м. Косів розташоване по середині між Снятинським та Верховинським районами.

До прикладу, відстань з с. Підвисока Снятинського району до м. Косів становить 60 км, така саме буде відстань і з с. Зелене Верховинського району. Також, слід зазначити, що відстань від м. Снятии до м. Коломия така ж сама, які і з м. Снятии до м. Косів та становить в середньому 45 км.

Одночасно повідомляємо, що на території м. Косів працюють авторизовані СТО.

Відкриття ТСЦ в м. Косів дасть змогу мешканцям гірських районів більш легше і ефективніше отримувати послуги, саме останнє підвищення пального на АЗС змусило звернутися до Вас з проханням відновити роботу даного виду адміністративних послуг.

До прикладу, в м. Косів функціонують госпітальний округ Косівсько- Верховинський, суд Косівсько-Верховинський, пенсійний фонд, відділення Укрпошти та багато інших державних установ шляхом реформ об’єднали на гірські важко доступні райони.

По неофіційних даних в колишньому Косівському МРЕВ ДАІ станом на 2014 рік знаходилося на обліку 30 тисяч автомобілів, сьогодні ж ця цифра в рази більша. Тому так необхідне відкриття даного центру, що в свою чергу розвантажить ТСЦ в м. Коломиї.

Просимо Вашого розуміння щодо складного доступу мешканцям гірських районів до ТСЦ в м. Коломиї та сприяння у відновленні даного виду адміністративних послуг шляхом відкриття територіального сервісного центру в м. Косів.

Прийнято на шістнадцятій черговій сесії
Косівської районної ради 15.11.2018 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *