В Косові відбулася презентація книги професора ТНЕУ Миколи Лазаровича

8 листопада 2018 року, у районному будинку культури відбулася презентація книги Миколи Лазаровича.

Микола Васильович Лазарович — кандидат історичних наук, доктор політичних наук, заслужений працівник освіти України, професор ТНЕУ, який народився в селі Баня-Березів, Косівського району.

На заході були присутні голова районної ради Павло Ванджурак та завідувач сектора у справах сім”ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Михайло Мельничук.

На початку зустрічі прозвучали музичні вітання у виконанні вокальних ансамблів Центру дитячої творчості та школи мистецтв. З вітальним словом виступив голова районної Павло Ванджурак та вручив професору ТНЕУ Миколі Лазаровичу цінний подарунок.

Для присутніх у залі автор багатьох наукових і навчально-методичних праць презентував свої книги присвячені реальним фактам та історіям з життя воїнів АТО, а також розповів про видання, в яких висвітлено воєнні події, біль втрати побратимів, мудрість українського народу, свідомість української молоді та єдність нашої країни.

Послухати історика, Миколу Лазаровича, прийшли керівники установ та організацій, учнівська молодь та громадськість району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *