Інформаційна довідка до питання про роботу Кутського відділення швидкої медичної допомоги комунального закладу «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Аналіз кутського ВЕ(Ш)МД

За 9 місяців 2018 року в Кутському ВЕ(Ш)МД було здійснено 2311 викликів. Кутське ВЕ(Ш)МД обслуговує близько 20 тис населення одне селище міського типу Кути і села: Рибне, Кобаки, Старі Кути, Слобідка, Тюдів, Розтоки, Великий Рожен, Малий Рожен.

Основу викликів складає виїзди в сільську місцевість 1552 виклики, міську місцевість 759 викликів. З них: нещасні випадки травми та отруєння 155; позалікарняні пологи та патологія вагітності 13, раптові захворювання -1251; виїзди до хронічних – 23 ; безрезультатні виїзди -37.

Летальність становить 19 із них 17 до приїду і 2 в присутності бригад Е(Ш)МД.

Бригадами Кутського ВЕ(Ш)МД госпіталізовано 700 пацієнтів із них: 690 Косів ЦРЛ, 10 Кутське МЛ, 1ІФОКЛ.

За 9 місяців було зроблено 350 ЕКГ та інші методи обстеження. Згідно норм прибуття бригад екстренної медичної допомоги у міську місцевість до 10 хвилин становить 100% (759 викликів всі до 10 хвилин), у сільську місцевість до 20 хвилин становить 94,87:

(1552 викликів до 20 хвилин).

 

Оснащення та забезпечення:

За Кутським ВЕ(Ш)МД закріплено два автомобіля а саме: автомобіль пежо і УАЗ.

Автомобіль Пежо відноситься до класу В він оснащений дефібрилятором, ЕКГ, два великі кисневі балони і один портативний, відсмоктувані, пульсоксиметр, глюкометр, апарат для вимірювання АТ.

Автомобіль УАЗ оснащений ЕКГ, портативний кисневий балон, пульсоксиметр, глюкометр, апарат для вимірювання АТ.

Кутське ВЕ(Ш)МД забезпечено медикаментами, засобами медичного призначення та паливо-мастильними засобами в повному об’ємі.

Середня вартість виклику становить 33,8 грн. (медикаментозне лікування).

 

Кадрове забезпечення:

Кутське ВЕ(Ш)МД укомплектовано медичними кадрами.

Зареєстровано: лікар завідуючий відділенням, старший фельдшер відділення, 14 фельдшерів виїздних бригад, 8 водіїв, 2 молодші медичні сестри.

 

Фінансування Кутського ВЕ(Ш)МД

Станом на 1 листопада 2018 року заборгованості по виплаті заробітної плати немає.

Придбання апаратури та проведення ремонтів:

У зв’язку із незадовільними умовами перебування Кутського ВЕ(Ш)МД було досягнуто згоди із Кутською МЛ на заміну приміщення. Головним лікарем Кутської МЛ було виділено кімнату та гаражне приміщення для перебування працівників ВЕ(Ш)МД. В гаражному приміщенні в даний момент проводяться ремонті роботи. Депутат районної ради Слижук Іван

Васильович посприяв виділенню коштів на ремонт приміщення із районного бюджету у сумі 24500 грн., а також меценати Палійчук Володимир Васильович та значну частину Кифорак Володимир Васильович. Ремонтні роботи приміщення на завершальному етапі але ще потребують фінансових вкладень для встановлення опалювальної системи.

 

Навчання та удосконалення працівників

У 2018 році водії Кутського ВЕ(Ш)МД пройшли курс навчання із невідкладної медичної допомоги і успішно склали іспит.

Кутська бригада ВЕ(Ш)МД у складі 4 осіб у складі: лікар, 2 фельдшери і водій приймали участь у Всеукраїнських змаганні бригад екстренгої медичної допомоги “Черкаські медичні раллі 2018” і здобули перемогу у одному із етапів змагань.

Працівники Кутського ВЕ(Ш)МД у кількості 5 чоловік приймали участь у навчаннях угорськими медиками Мальтійського ордену про надання домедичної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *