Проект рішення про програму розвитку місцевого самоврядування Косівського району на 2019-2020 роки

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
шістнадцята сесія

РІШЕННЯ
від 15 листопада 2018 року № ___-16/2018
м.Косів

Про Програму розвитку місцевого самоврядування Косівського району на 2019-2020 роки

Відповідно до до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою створення належних умов для підвищення ефективності діяльності депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування району, впровадження інноваційних підходів до вирішення питань розвитку територіальних громад та діяльності органів місцевого самоврядування району, районна рада

вирішила:

1. Затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування Косівського району на 2019-2020 роки (далі – Програма)( додаток №1).
2. Затвердити Положення про порядок використання коштів підпрограми «Фонд районної ради на виконання депутатських повноважень» (додаток №2).
3. Затвердити Положення про Подяку голови Косівської районної ради (додаток №3).
4. Виконавчому апарату районної ради спільно з депутатами районної ради, керівниками органів місцевого самоврядування району забезпечити організацію виконання заходів Програми.
5. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні районного бюджету і затверджуються рішенням районної ради на відповідний бюджетний період.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності (В.Кавацюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *