Матеріали для громадського обговорення звітів з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з продовження видобування вуглеводнів філією ГУ «Львівгазвидобування» АТ «Укргазвидобування» на території Косівського району

Відповідно до частини 5 та 6 статті 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» філією Газопромислового управління «Львівгазвидобування» Акціонерного товариства «Укргазвидобування» передано Косівській районній раді для ознайомлення громадськості «Звіт з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з продовження видобування вуглеводнів Яблонівського родовища, розташованого на території Косівського та Коломийського районів Івано-Франківської області», «Звіт з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з продовження видобування вуглеводнів Косівського родовища, розташованого на території Косівського району Івано-Франківської області», «Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з продовження видобування вуглеводнів Ковалівського родовища, розташованого на території Косівського району Івано-Франківської області».

Враховуючи те, що обсяг наданих для ознайомлення звітів складає 665 сторінок, опублікувати їх на офіційному сайті районної ради на сьогоднішній день технічно неможливо.

У зв’язку із цим, повідомляємо громадськість Косівського району про те, що ознайомитись із вищезгаданими звітами можна у приміщенні виконавчого апарату Косівської районної ради: ІІ поверх, загальний відділ за адресою: м.Косів, майдан Незалежності,11.

Крім цього доводимо до відома, що за інформацією філії Газопромислового управління «Львівгазвидобування» громадські слухання щодо обговорення Звітів з оцінки впливу довкілля відбудуться у приміщенні конференційного центру об 11.00 годині (Ковалівське родовище), о 13.00 годині (Косівське родовище), о 17.00 годині (Яблонівське родовище) 29 листопада 2018 року за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гарбарська, 22.

Довідково

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності, визначеної частинами другою і третьою статті 3 цього Закону.

Під планованою діяльністю розуміється планована господарська діяльність, що включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів, інше втручання в природне середовище.

Згаданим Законом визначено, що уповноваженим центральним органом виконавчої влади є Міністерство екології та природних ресурсів України та уповноваженим територіальними органами є обласні, міські Київська та Севастопольська державні адміністрації (відповідний підрозділ з питань екології та природних ресурсів).

Згідно частин 1 та 6 статті 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності проводиться громадське обговорення. Громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному статтею 4 цього Закону, і триває не менше 25 робочих днів і не більше 35 робочих днів. Усі пропозиції та зауваження громадськості, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду уповноваженим територіальним органом, а у випадках, визначених частинами третьою і четвертою статті 5 цього Закону, – уповноваженим центральним органом. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. У разі ненадання зауважень та пропозицій протягом визначеного строку вважається, що зауваження та пропозиції відсутні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *