Відбулася чергова сесія районної ради

В четвер, 15 листопада 2018 року, відбулась шістнадцята сесія Косівської районної ради сьомого скликання. Пленарне засідання проходило під керівництвом голови районної ради Павла Ванджурака. На сесії були присутні 34 депутати із 40 обраних.

У роботі сесійного засідання взяли участь: депутат обласної ради Оксана Мельниченко, голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, його перший заступник Богдан Марчук та заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Бринський, міський голова Юрій Плосконос.

На сесії були присутні: керівники підприємств, установ, організацій, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів, секторів та служб райдержадміністрації, представники контролюючих, правоохоронних органів, сільські голови та громадськість району.

На початку пленарного засідання депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших громадян, які віддали своє життя за незалежність, свободу та територіальну цілісність України.

Заслухавши кілька депутатських запитань, народні обранці перейшли до обговорення порядку денного сесії, на розгляд якої було внесено 33 важливих питань соціального та економічного розвитку Косівського району.

Зокрема, на сесії було розглянуто та затверджено районні цільові програми, а також внесено зміни до наступних програм:

 • Про внесення змін до районної цільової програми містобудівного кадастру Косівського району на 2018-2021 роки.
 • Про внесення змін до районної Програми підтримки повноважень виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Косівському районі на 2016-2020 роки.
 • Програму енергозбереження для населення Косівського району 2019-2021 роки.
 • Про Програму раціонального використання природних ресурсів в Косівському районі на 2019-2024 роки.
 • Про Програму підтримки малого підприємництва у Косівському районі 2019-2020 роки.
 • Про програму вдосконалення системи державного управління для забезпечення реалізації соціально-економічної політики на території району 2019-2020 роки.
 • Про Районну цільову програму фінансування проведення мобілізаційних заходів, заходів по територіальній обороні та призову громадян на військову службу за контрактом в Косівському районі на 2019-2020 роки.
 • Про програму матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Косівського районного військового комісаріату на 2019 рік
 • Про Програму розвитку місцевого самоврядування Косівського району на 2019-2020 роки.
 • Про Програму оптимізації процесів оподаткування та збільшення надходжень до місцевого бюджету на 2019-2023 роки.

Підтримали депутати районної ради проекти рішень, які попередньо були опрацьовані на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури та духовного розвитку, а саме:

 • Про звільнення від батьківської плати за утримання учнів у пришкільному інтернаті Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст..і та Косівського ліцею імені Ігоря Пелипейка;
 • Про положення про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» ;
 • Про роботу вечірньої (змінної) школи загальноосвітньої школи ІІІ ст., Косівської районної ради Івано-Франковської області.

В ході роботи засідання заслухали та обговорили інформацію про результати роботи та фінансово-господарську діяльність трьох лісогосподарських підприємств НПП «Гуцульщина», ДП «Кутське лісове господарство», РП «Райагроліс».

Доповідаючи про роботу РП Райагроліс«» виконувач директора Петро Костинюк довів до присутніх на сесії ряд проблемних питань комунального підприємства. Під час обговорення питання про фінансову-господарську діяльність РП «Райагроліс» вирішили спільно з головами депутатських груп та фракцій вирішити перспективи подальшої роботи лісогосподарства району.

Після обговорення питань, з приводу надання згоди Косівському РП «Райагроліс» на погодження включення земель лісового фонду до меж населених пунктів Космацької сільської ради об’єднаної територіальної громади та населених пунктів Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади, депутати прийняли відповідні рішення.

Дискусійним виявилось питання щодо надання згоди Косівському РП «Райагроліс» на погодження включення земель лісового фонду до меж населеного пункту села Шешори. Після тривалого обговорення, депутати не ухвалили проект рішення з цього питання.

Заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Бринський доповів про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за 9 місяців 2018 року.

У ході сесійного засідання було заслухано інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Козак, про використання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та внесення зміни до районного бюджету на 2018 рік .

Окрім цього, у ході своєї роботи депутати обговорили та погодили проект рішення щодо встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену для НКП «Косів ЦРЛ».

Відповідно до порядку денного на пленарному засіданні розглянуто питання про роботу некомерційного комунального підприємства «Косівська центральна районна лікарня», про що доповів його директор Дмитро Микитюк. Заслухали депутати також завідувача Кутьського ВЕ(Ш)МД Романа Мироняка про роботу Кутського відділення екстреної швидкої допомоги та медицини катастроф комунального закладу «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Після прийняття рішень порядку денного засідання депутати розглянули та підтримали ряд депутатських запитів і звернень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *