Привітання голови районної ради до Дня Гідності та Свободи

21 листопада — День Гідності та Свободи

Шановні краяни!

День Гідності та Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Весь український народ об»єднався навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбу за людську та національну гідність громадян України. Єдиними символом Революції гідності був прапор України, а єдиним духовним помічником і вдохновителем – національний гімн.

Сотня активістів Майдану пожертвувала найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, продовжується і захищають нас такі ж патріоти й щирі люди. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, серед яких є наші земляки… Це люди, подвиг яких ми будемо пам»ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони – Герої нашого часу.

В цей день всі ми вшануємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам! Слава Україні! Шана Героям !

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *