Відбулося розширене засідання депутатської постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування

В приміщенні малого залу адміністративного будинку районної ради, 21 листопада 2018 року відбулося розширене засідання постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування.

У роботі засідання взяли участь : голова районної ради Павло Ванджурак, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук, головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, туризму та природних ресурсів управління економічного розвитку, торгівлі і туризму Олег Олійник, голови депутатських фракцій районної ради – голова фракції ВО «Батьківщина» Василь Пророчук, голова фракції ВО «Свобода» Микола Скільський, депутат міської ради Володимир Зузяк.

Також на засіданні були присутні виконувач обов»язків директора РП «Райагроліс» Петро Костинюк, головний лісничий підприємства Юрій Пліхтяк, лісничі Великорожинського , Кобаківського, Пістинського, Яворівського лісництв та трудовий колектив лісогосподарської установи.

На виконання доручення XVI сесії районної ради, яка відбулася 15 листопада 2018 року, комісія з питань охорони навколишнього середовища та природокористування провела розширене засідання, на якому детально обговорили проблемні питання подальшого функціонування РП «Райагроліс».

Голова профільної депутатської комісії Юрій Коваль та його заступник Юрій Фальбійчук, а також член комісії Олексій Кіщук довели до присутніх інформацію щодо виникнення у комунальному підприємстві РП «Райагроліс» як податкового боргу, так і заборгованості по заробітній платі.

З цього приводу голова комісії Юрій Коваль запропонував керівництву Райагролісу та присутнім на засіданні від трудового колективу озвучити своє бачення щодо виходу із складної фінансової ситуації.

Виступив з цього питання керівник РП «Райагролісу» Петро Костинюк , який зазначив , що основна проблема підприємства заборгованість по заробітній платі та платежах до бюджету, яка до кінця 2018 року все збільшується. Тому моє бачення здійснити внутрішньо-господарську реорганізацію підприємства із створенням спеціалізованих лісогосподарських дочірних підприємств. Створення таких підприємств дасть можливість забезпечити своє функціонування , при цьому контролюючи надходження за реалізовану продукцію, а це дохідна і видаткова частина новоствореного підприємства.

Під час довготривалої дискусії учасники заходу зазначили, що спільними зусиллями конструктивно будуть працювати над вирішенням проблемних питань на законодавчому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *