Рішення про звернення районної ради до Міністра внутрішніх справ України А.Авакова, начальника Головного сервісного центру МВС України В.Криклія

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

Від 15 листопада 2018 року № 527-16/2018
м.Косів

Про звернення районної ради

Розглянувши та обговоривши пропозиції голови депутатської фракції політичної партії «УКРОП» М.Бойчука, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
вирішила:
1. Схвалити звернення районної ради до Міністра внутрішніх справ України А.Авакова, начальника Головного сервісного центру МВС України В.Криклія (додається).
2. Рішення районної ради надіслати Міністру внутрішніх справ України А.Авакову, начальнику Головного сервісного центру МВС України В.Криклію.
3. Опублікувати відповідне на офіційному веб-сайті районної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та депутатську фракцію політичної партії «УКРОП» (М.Бойчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Міністру внутрішніх справ України
Авакову А.Б.

Начальнику Головного сервісного центру МВС України
Криклію В.А.

ЗВЕРНЕННЯ

Весною 2015 року наказом МВС ліквідовано Косівський МРЕВ ДАІ, котре обслуговувало мешканців Верховинського і Косівського районів Івано-Франківської області.

Населення вищезазначених двох районів складає близько 120 тисяч осіб. На території Івано- Франківської області працюють три територіальні сервісні центри в містах: Івано- Франківськ, Коломия та Калуш, які підпорядковані регіональному сервісному центру МВС в Івано-Франківській області.

Відстань від с. Зелене Верховинського району до м. Коломия складає 120 км, а от від с. Устеріки Верховинського району до м. Коломия – 140 км. Таким чином, витрати на пальне для отримання адміністративних послуг в ТСЦ МВС мешканцями віддалених гірських сіл вищезгаданих районів становлять в середньому 800 грн. Проаналізувавши карту автомобільних доріг Івано-Франківської області, слід зазначити, що відстань з інших населених пунктів області до найближчої до них ТСЦ МВС не перевищує 80 км. Таким чином, жителі Косівського і Верховинського районів знаходяться в нерівних умовах щодо інших жителів області.

Утворення ТСЦ МВС в м. Косів дало б змогу обслуговувати три райони, а саме: Снятинський, Косівський та Верховинський, населення яких становить близько 180 тисяч осіб. Місто Косів розташоване посередині між Снятинським та Верховинським районами, і розташування ТСЦ МВС саме у зазначеному районному центрі дало б змогу змогу мешканцям гірських районів долати меншу відстань.
До прикладу, відстань з с. Підвисока Снятинського району до м. Косів становить 60 км, такою ж буде відстань і з с. Зелене Верховинського району. Також, слід зазначити, що відстань від м. Снятии до м. Коломия така ж сама, які і з м. Снятии до м. Косів та становить в середньому 45 км.Одночасно повідомляємо, що на території м. Косів працюють авторизовані СТО.

Останнє підвищення цін пального на АЗС стало також однією з суттєвих підстав звертатися з клопотанням про відновлення надання відповідних адміністративних послуг.

Крім того, у м. Косів функціонують госпітальний округ, суд, що об’єднують два райони – Косівський та Верховинський, а також пенсійний фонд, відділення Укрпошти та багато інших державних установ, що у процесі реформування об’єднали два гірських райони.

За неофіційною інформацією у колишньому Косівському МРЕВ ДАІ станом на 2014 рік знаходилося на обліку 30 тисяч автомобілів, сьогодні ж ця цифра у рази більша. Відкриття даного центру могло б частково розвантажити ТСЦ в м. Коломиї.

Просимо Вашого розуміння щодо складного доступу мешканцям гірських районів до ТСЦ в м. Коломиї та сприяння у відновленні даного виду адміністративних послуг шляхом відкриття територіального сервісного центру в м. Косів.

Прийнято на шістнадцятій черговій сесії
Косівської районної ради 15.11.2018 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *