Рішення про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Косівського району за 9 місяців 2018 року

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

Від 15 листопада 2018 року № 519-16/2018
м.Косів

Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Косівського району за 9 місяців 2018 року

Заслухавши інформацію районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Косівського району за 9 місяців 2018 року, відповідно до частини 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій, районна рада
вирішила:

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2018 року взяти до уваги (додається).
2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування сконцентрувати зусилля на розв’язанні ще невирішених у 2018 році питань соціально-економічного розвитку району та усуненні негативних тенденцій до закінчення поточного бюджетного року.
3. Керівникам органів місцевого самоврядування району надати управлінню економічного розвитку, торгівлі і туризму районної державної адміністрації інформацію про вільні земельні ділянки, які можуть пропонуватись під інвестиційні проекти, з метою оновлення бази даних інвестиційних пропозицій по Косівському району.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій (В.Марчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *