Діяльність автотранспортного комплексу області у січні–вересні 2018 року

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2018 року автоперевізниками області (юридичними та фізичними особами-підприємцями) на комерційній основі замовникам доставлено 3,7 млн.т вантажів та виконано транспортну роботу в обсязі 816,6 млн.ткм. Більше три чверті вантажних автоперевезень виконали підприємства (юридичні особи). Частка вантажних автоперевезень області в Україні склала 2,8%, за їх обсягами область посіла 13 місце серед регіонів держави.

Серед видів перевезених вантажів провідну позицію займали камінь, пісок, гравій, глина, торф та інша продукція добувної промисловості і розроблення кар’єрів, мінеральна сировина для хімічної промисловості та виробництва природних добрив, деревина та вироби з деревини, харчові продукти та зернові вантажі.

Послугами пасажирського автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень автотранспортом фізичних осіб-підприємців) у січні–вересні 2018 року скористались 50,3 млн. пасажирів, що на 8,5% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Майже 65% обсягів пасажирських автоперевезень виконали фізичні особи-підприємці, автотранспортом яких перевезено 32,4 млн. пасажирів. Обсяг виконаного пасажирообороту збільшився на 11,8% і склав 965 млн.пас.км.

Частка пасажирських автоперевезень області у загальному їх обсязі в Україні у січні–вересні 2018 року склала 3,5%. За обсягами пасажирських автоперевезень область посіла 14 місце серед регіонів держави.

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-06
Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-TRANSP.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018
При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *