Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–жовтні 2018 року

Головне управління статистики інформує. У січні–жовтні 2018р. індекс промислової продукції в області склав 112,5% (в Україні – 101,8%), що відповідає другому місцю серед регіонів держави.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів за підсумками січня–жовтня 2018р. приріст промислової продукції становив 4,6%, у т.ч. у добуванні сирої нафти та природного газу – 4,4%, добуванні інших корисних копалин та в розробленні кар’єрів – 9%.

Підприємствами переробної промисловості рівень січня–жовтня 2017р. перевищено на 22,6%. Найбільший приріст продукції спостерігався у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (у 2,7 раза) та харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 33,3%). У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшення склало 8%, машинобудуванні – 5,3%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – 4,3%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – 2%. У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів індекс промислової продукції становив 95,7%.

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції проти січня–жовтня 2017р. склав 108,6%. Електроенергії вироблено 8348 млн.кВт•год, що на 8,1% більше, ніж у січні–жовтні попереднього року.

Довідки за телефоном: (0342)79-20-08
Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018
При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *