Відбулося спільне засідання постійної комісії Косівської районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій з постійною комісією районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності

У п’ятницю, 14 грудня 2018 року, відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій з постійною комісією районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності у складі: голови постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій Володимира Марчука, членів комісії Марії Бойчук, Володимира Словака та членів постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності Василя Пророчука та Івана Павлюка, члена постійної комісії туризму, спорту та молодіжної політики Василя Боєчка.

В роботі комісій взяли участь голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, перший заступник голови РДА Богдан Марчук, начальник управління економічного розвитку торгівлі і туризму РДА Василь Жмендак, міський голова м. Косова Юрій Плосконос, сільський голова с. Города Василь Пророчук.

В ході роботи комісії розглянули Програму соціально-економічного та культурного розвитку Косівського району на 2019 рік та рекомендували сесії районної ради затвердити дану Програму. В обговоренні питання в порядку денному «Про раціональне використання гірськолижного комплексу на горі Михалкова» взяли активну участь всі присутні.

В ході дискусії прийняли рішення звернутися до постійної комісії з питань бюджету та фінансів про виділення коштів на розробку концепції розвитку гірськолижного комплексу на горі Михалкова та виготовлення проектної документації інфраструктури даного об’єкту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *