Депутати Косівської районної ради сьомого скликання затвердили районний бюджет на 2019 рік

Сьогодні, 20 грудня 2018 року в приміщенні сесійного залу відбулася чергова XVІI сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Павло Ванджурак.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, депутат обласної ради Ігор Яремин, голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, начальники управлінь, відділів служб райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники правоохоронних органів, прокуратури, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради, духовенство та громадськість району.

Перед розглядом питань порядку денного, голова районної ради Павло Ванджурак спільно з головою райдержадміністрації Віталієм Кічеряком вручили грамоти та подяки депутатам районної ради за багаторічну та активну працю в органах місцевого самоврядування, а також вручено подяку викладачці Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ Марії Гринюк за вагомий внесок в історико-культурну спадщину Косівщини.

Голова районної ради Павло Ванджурак озвучив для присутніх у залі приємну подію про те, що в рамках спільного проекту між Косівською та Вижницькою районною радою та Легіоновським повітом Республіки Польща, який реалізується районною радою урочисто передаємо Косівському музею фотоапарат та комп’ютерну техніку, які придбані за кошти спільного проекту.

У ході пленарного засідання було розглянуто 16 питань порядку денного, які були попередено опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Зокрема, це питання про призначення директора Косівського районного підприємства «Райагроліс», про звіт голови районної ради та затвердження плану роботи районної на 2019 рік.

Заслухали депутати інформацію Коломийської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Косівського району протягом 2018 року та про роботу відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації.

Обговорено ряд майнових питань, а саме: затверджено у новій редакції Статут комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр”та внесено зміни до рішення районної ради від 15.12.2018 року №197-6\2016 “Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл селищ, міста району”.

В зв’язку з прийняттям законодавчих актів щодо реформування в галузі охорони здоров’я, погоджено структуру комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня». По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.

Депутати також заслухали інформацію начальник фінансового управління районної державної адміністрації Світлани Козак про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та проголосували за основний районний фінансовий документ на 2019 рік.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *